Аксесуари Товарів у наявності: 14

Підкатегорії

 • Кепки, бейсболки
 • Прапори України

  Де можна купити прапор України у Львові, Тернополі, Києві, Харкові, Запоріжжі чи в Дніпропетровську?

  Обирай магазин прапорів http://etno-city.com.ua/uk/80-prapori-ukrainy

  У нас ви можете купити прапор України, а також купити прапор УПА.

  Держа́вний пра́пор Украї́ни — стяг із двох рівновеликих горизонтальних смуг синього і жовтого кольорів. Співвідношення ширини прапора до його довжини 2:3[1].

  Жовтий (золотий) і синій кольори використовувалися на гербі Руського королівства XIV століття. Вони також вживалися на гербах руських земель, князів, шляхти і міст середньовіччя і раннього нового часу.

  Починаючи з XVI століття козаки Війська Запорозького використовували в невеликій кількості прапори-хоругви синьо-жовтих барв[2], а вже з 1710-х років синьо-жовті козацькі прапори почали переважати серед козацьких хоругв, такі прапори часто виготовляли з синього полотнища із нашитим на ньому лицарем у золотих чи червлених шатах та золотим орнаментом та арматурою[3].

  Сучасний синьо-жовтий прапор був вперше публічно зафіксований 25 червня 1848 року у Львові, який українці Королівства Галичини та Володимирії вивісили над Львівською ратушею як національний прапор. Саме після цього випадку синьо-жовтий стяг набував все більшої популярності в українців, а після революції 1905 року його почали використовувати і в Наддніпрянській Україні[4].

   23 серпня в Україні щорічно відзначають День державного прапора.

 • Вишиті рушники
 • Подарункові сертифікати
 • Сувенірна продукція
Показані 1 - 14 із 14 пунктів
Показані 1 - 14 із 14 пунктів